INVS Logistics

Esame ambicinga, veržli ir deganti aistra nugalėti komanda todėl visuomet siekiame patenkinti 100% visų pateikiamų užklausų ir rasti geriausią logistinį sprendimą kliento verslui. Pradėdami bendradarbiavimą su nauju klientu visuomet itin detaliai išsiaiškiname kliento verslo specifiką, kad galėtume pasiūlyti profesionaliausią ir labiausiai kliento verslo poreikį atitinkančią logistikos strategiją. Dėmesys klientui, nuoširdus rūpestis ir profesionalus problemų sprendimas – pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujamės darbe.

Rūpinamės savo komandos kompetencija, kasdien mokomės ir tobulėjame, analizuojame rinkos situaciją bei domimės prognozėmis, kas itin svarbu šioje nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Esame atsakingi, todėl savo veiklą draudžiame ekspeditoriaus civilinės atsakomybės draudimu. Esant papildomam poreikiui, draudžiame mums patikėtus  krovinius.

Mūsų komandos vizija – rasti geriausius logistikos sprendimus savo klientams nuolat vystant savo kompetenciją, kurti ilgalaikiu bendradarbiavimu bei lojalumu pagrįstus santykius.

Misija – tapti visaverčia kliento kompanijos dalimi, galinčia užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę, patenkinti  visus bendrovės logistinius poreikius taupant kaštus ir laiką.